VİZE REDDİ

İngiltere; vize onayı konusunda en hassas ülkelerden biridir. Çeşitli sebeplerle vize başvurunuzu olumsuz, yetersiz görüp reddedebilir. Genellikle ret sebepleri başvuru sahibinin banka hesabı ve resmi geliri ile ilgilidir. Bir diğer sebep evrak eksikliğidir. Evrak eksikliği beyan ettiğiniz bir durumu destekleyici evrağı başvurunuz da kullanmamanızdan kaynaklıdır. Yine az da olsa sebeplerden biri destekleyici evraklarınızın tercüme edilmemiş olmasıdır. Zira Birleşik Krallık kendisine sunulan başvuru evraklarını İngilizceye tercüme edilmiş ister. Vize başvurunuzun ret olması durumunda herhangi bir itiraz şansınız, hakkınız bulunmaz. Biz firma olarak bize ret ile gelen müşterilerimizin süreçte sunduğu tüm evrakları ve ret gerekçelerini inceler, olumlu sonuçlanma ihtimali görürsek yeni bir yol haritası ile yeni bir başvuru yaparız.

Ret aldığımda bir daha ne zaman başvuru yapabilirim?

Eğer yukarıda belirttiğimiz şekilde durumu hızlıca toparlayabileceğimiz kanaatine varır isek ertesi gün dahi başvuru yapmanızda sakınca yoktur. Unutmayın ki her başvuru ayrı değerlendirilir. Tabi bu değerlendirme yapılırken önceki başvuru gözden geçirilir ve önceki başvurudaki olumsuzluk giderildi ise yüksek ihtimalle olumlu sonuçlanır.

01

Bize ulaştığınız anda size soracağımız sorular ile durumunuzun başvuruya uygun olup olmadığını belirliyoruz. Amacımız mümkün olan en yüksek ihtimalle sizi başvuruya hazırlamak.

02

Eğer o an itibarı ile başvuruya uygun değilseniz başvuruya hazır hale gelebilmeniz için ileriki süreci planlıyoruz.

03

Eğer durumunuz uygun ise size özel evrak listenizi hazırlayıp size ulaştırıyoruz.

04

Bize ulaştırdığınız evraklar kontrol edildikten sonra online başvurunuzu yapıp size uygun gün ve saate parmakizi randevunuzu alıyoruz.

05

Sürecin devamında destekleyici evraklarınızı yeminli tercüme yapıp sisteme yükleme işlemini yapıyoruz.

06

Parmakizi işlemleriniz bittikten sonra başvurunuzun takibini yapıyoruz.

Süreç boyu her türlü sorunuzda tek telefonla elinizin altındayız.